Puzigaća za pobjedu Borca i “plus 14”

Golom Bojana Puzigaće banjalučki Borac savladao Zvijezdu. Rudar Prijedor poražen u Janji.

Puzigaća za pobjedu Borca i “plus 14” Izvor: MONDO/Vedran Ševčuk

Banjalučki Borac ostvario je tešku, ali vrijednu pobjedu 1:0 protiv Zvijezde na Gradskom stadionu u Banjaluci.

Crveno-plavi su golom Bojana Puzigaće pet minuta prije kraja stigli do trijumfa u posljednjem kolu regularnog dijela sezone.

Borac će u Ligu za prvaka ući sa 14 bodova prednosti pošto je Rudar Prijedor poražen od Podrinja u Janji minimalnim rezultatom.

Gol vrijedan tri boda postigao je Vujić u 40. minutu meča i tako praktično pomogao Borcu u borbi za povratak u Premijer ligu BiH.

Kozara je pobjedom nad Drinom 2:0 u posljednjem kolu preskočila Zvijezdu i ostala u Ligi za prvaka.

Ekipa iz Gradiške povela je u 13. minutu pogotkom Majdanca, a pobjedu je četiri minute prije kraja ovjerio rezervista Popović.