Radnik sigurnom pobjedom počeo pripreme

Fudbaleri bijeljinskog premijerligaša u prvoj provjeri savladali Orašje 3:0.

Orašje Radnik 0:3 prijateljska utakmica Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević
Izvor: MONDO/Bojan Jakovljević

Duel bijeljinskog premijerligaša i federalnog prvoligaša Orašja pripao je Radniku, a tim Mladena Žižovića ostvario je ubjedljiv gostujući trijumf 3:0 (1:0).

Bio je to prvi test meč za Bijeljince, koji su do pobjede na stadionu "Gol" stigli golovima Irfana Hadžića, Velibora Đurića i Strahinje Macanovića.

Trener Žižović dao je šansu svim raspoloživim snagama, kao i igračima koji su na probi, tako da je u prvom poluvremenu igrao jedan, a u nastavku drugi tim.

Sljedeću kontrolnu utakmicu Radnik će igrati u subotu u podne, protiv prvoligaša Srpske Zvijezde 09 u Etno selu Stanišići.

ORAŠJE - RADNIK 0:3 (0:1)

ORAŠJE: Oštraković, Jovanović, Brković, Marošević, Savinović, Lugavić, Antić, Vidović, Ðurčević, Ðukić, Šarkanović. Igrali su još: Mujčić, Marković, Živković, Nikolić, Pomorac, Pejičić, Pejić, Dominković, Mikić, Kopić, Nedić Mišković.

RADNIK: Lučić, Živanović, Radović, Franić, Despotović, Martinović, Sršen, V. Đurić, Okić, Bradonjić, Hadžić. Igrali su još: Ružić, Vasić, Merajić, A. Đurić, Stojanović, Mekić, Krsmanović, Kitanović, Peco, Srećković, Macanović, Glišić.