Debi Manćinija - gol Balotelija! (VIDEO)

Italija bolja od Saudijske Arabije. Francuska sigurna protiv Irske, Portugal remizirao sa Tunisom.

U St. Galenu Roberto Manćini debitovao je na klupi Italije, koja je s 2:1 bila bolja od Saudijske Arabije.

Mario Baloteli je poziv u reprezentaciju proslavio golom u 21. minuti, a umjesto njega je u 58. ušao Andrea Beloti, koji je povisio na 2:0 deset minuta kasnije.

Saudijci su preko Al Šehrija u 72. minuti postigli utješni gol, a do kraja je ostalo 2:1 za Azure.

Francuska je na stadionu "Stade de France" pitanje pobjednika riješila već u prvom poluvremenu.

Vođstvo od 2:0 su donijeli Olivije Žiru u 40. i Nabil Fekir u 44. minutu. Pored odlične predstave mladog Kilijana Mbapea, koji je imao velika ovlaštenja u igri, utakmicu je i obilježio drugi gol Francuske.

Fekir je šutirao, a golman Kolin Dojl je "boksovao" loptu i ubacio je u sopstvenu mrežu.

Portugal je u Bragi remizirao s Tunisom (2:2) bez Kristijana Ronalda, koji je dobio nekoliko dana odmora.

Andre Silve i Žoao Mario su nakon 35 minuta igre donijeli Portugalu dva gola prednosti, ali je Badri u 39. minuti smanjio na 2:1, da bi Ben Jusef u 64. postigao gol za konačnih 2:2.