Džordan gledao kako je to kad se PSŽ naljuti

Najbolji košarkaš svih vremena boravio je ove srede u Parizu i gledao još jednu laku pobedi PSŽ-a.

Pari sen Žermen je nedavno "obukao" dresove s znakom brenda Majkla Džordana, pa je slavni košarkaš boravio ove srede uveče na "Parku prinčeva" i odgledao njihovu laganu pobedu: PSŽ - Rems 4:1 (3:1).

Bila je to ujedno i sedma pobeda u isto toliko mečeva za PSŽ u Ligi 1 od početka sezone, pa u odnosu na drugoplasirani Lion imaju već osam bodova prednosti...

S obzirom na "dubinu tima" i igre biće pravo čudo ukoliko opet ne odbrane titulu šampiona Francuske, ali im je očigledno potrebno "malo goriva". Na meču protiv Remsa taj "okidač" bio je gol rivala Šavalerina u 2. minutu nakon čega je PSŽ dobio dodatni motiv.

Već tri minuta kasnije Kavani je izjednačio, a Nejmar, koji će od sada igrati na novoj poziciji, doneo prednost u 24. minutu iz penala. Do kraja meča videli smo još jedan pogodak "El Matadora" dok se u strelce upisao i Toma Menije...

Tomas Tuhel je i u ovom meču "lansirao" nekoliko igrača iz omladinskog pogona, pa su tako od prvog minuta zaigrali Dagba (desni bek), Nsoki (levi bek) i Dijabi (desno krilo).

U naredom kolu PSŽ igra protiv Nice, pa onda sledi duel u Ligi šampiona protiv Crvene zvezde (sreda, 18.55 - svi mečevi na TV Arena Sport, 4 meseca besplatno na mts TV).