Ekskluzivno na MONDU: Golovi Lige šampiona!

Suarez se snašao kako se i snalaze najbolji napadači na svijetu, dok se u Amsterdamu sve odigralo za minut... U dva poluvremena. Pogledajte "hajlajtse" utakmica Lige šampiona na MONDU!

Ništa nije riješeno!

Barselona i Juventus se iz Mančester i Amsterdama vraćaju zadovoljniji. Španski šampion je slavio na "Old Trafordu", prvi put u istoriji, minimalnim rezultatom (1:0), dok prvak Italije nije pobijedio Ajaks, ali je i te kako zadovoljan rezultatom poslije vrlo loše partije (1:1).

Luis Suarez se fantastično snašao u šesnaestercu Junajteda, kako to i rade najbolji napadači na svijetu, ali mu je gol "ukrao" Luk Šo, iako bi najradije da njegovo ime nije u tom svojstvu zapisano na semaforu na "Teatru snova". Na njemu nije dosanjan san da može da sruši Lionela Mesija, međutim "popravni" će imati za šest dana u Barseloni.

Još uzbudljivije će biti u Torinu gdje Ajaks dolazi na "sve ili ništa" nakon dobrog meča u kom nisu pobijedili, ali su pošteno namučili Juventus.

Kristijano Ronaldo je pogodio za vođstvo na isteku prvog poluvremena, iz prvog i jedinog šuta u okvir gola Ajaksa, ali su se "kopljanici" vratili u prvom minutu drugog poluvremena, pa izjednačili rezultat preko Davida Neresa.

Kao i uvijek, MONDO i TV Arena sport vam donose "hajlajtse" utakmica Lige šampiona.