SERIJA A: Milan za brigu Montele (VIDEO)

Fudbaleri Milana ubjedljivi protiv Sampdorije u meču 14. kola Serije A

Vinćenco Montela vratio se u posrnulu Sampdoriju sa zadatkom da „razdrma“ tim.

Za sada mu to ne uspijeva. Protiv Udinezea su poraženi 1:0, a u subotu od Milana u gostima 4:1.

Osim poraza navijače Sampdorije „boli“ i igra tima. Praktično nisu postojali na terenu, a tim Siniše Mihajlovića, je do pobjede došao, a da se nije puno namučio. Prvi i JEDINI šut na gol bio je u 86. minutu, kada je Eder pogodio iz penala.

Prvi gol za Milan postigao je Bonaventura nakon 16. minuta igre. Francuz Niang, je odlično prošao po desnoj strani i uputio precizan centaršut po zemlji, a Bonaventuri je ostalo samo da sa pet metara pošalje loptu u gol.

...

Sjajno prvo poluvrijeme Niang je krunisao golom iz penela, koji je iznudio Bonaventura. Njegov prvijenac ove sezone u kojoj nije puno igrao zbog problema sa povredama.Uopšte prvi gol u dresu Milana u Seriji A u karijeri.

...

Gdje je stao u prvom nastavio je Niang u drugom poluvremenu.

Nakon četiri minuta igre postigao je drugi pogodak i definitivno odlučio pobjednika.

...
Izvor: youubet

Niang je aplauzima ispraćem sa terena, a umjesto njega u igru je ušao Adriano. Nedugo zatim postigao je i on pogodak za 4.0.

...

Počasni gol za Sampdoriju postigao je Eder iz penala u 86. minutu. Za reprezentativca Italije jubilarni 10. gol u sezoni.

...

U premijernom meču 14. kola Torino je sa 2:0 pobijedio Bolonju. Ovim trijumfom Torino se izjednačio sa gradskim rivalom Juventusom na tabeli. Oba tima imaju po 21. bod s tim da Juventus ima meč manje.