Borac raspucan protiv četvrtoligaša

Borac u pripremnom meču u Medulinu sa ubjedljivih 4:1 savladao austrijsku ekipu Eberau.

Fudbaleri banjalučkog Borca ostvarili su drugu pobjedu na pripremama u Medulinu, a savladan je austrijski četvrtoligaš Eberau.

BORAC –EBERAU 4:1 (2:0)

Iako su igrali protiv austrijskog niželigaša fudbaleri Borca bili su golgeterski raspoloženi in a kraju završili utakmicu sa četiri gola u protivničkoj mreži.

Novajlija Đilas načeo je Eberau golom u 15. minutu, a na 2:0 povisio je Škorić krajem prvog poluvremena.

U 57. minuti Redžić je na asistenciju Đilasa postigao treći gol za Borac.

Eberau je preko Varge smanjio rezultat, a Mance koji je dobio priliku u posljednjih 30 minuta i opravdao povjerenje trenera Aleksandra Janjića postavivši konačan rezultat susreta 4:1.

Stadion: Teren sportskog centra u Medulinu. Sudija: Johovac (Medulin). Strijelci: Đilas u 15. minuti, Škorić u 42. minuti, Redžić u 57. minuti i Mance u 75. minuti za Borac, a Varga u 71. minuti za Eberau.

Borac: Vukliš, Trninić, Popović, Prljević, Komljenović (od 60. minute Petrović), Redžić, Dujković, Predragović (od 60. minute Mance), Škorić, Đilas (od 60. minute Zekanović), Savić

FC Eberau: Levaj, R. Kralen, Papa, Kovač, Kopšandi, P. Kralen, Vagner, Varga, Šramel, Vukićević, Špirk. U drugom poluvremenu su ušli Garger, Merits i Gansfus.

Treću kontrolnu utakmicu na pripremama u Medulinu Borac igra u srijedu u 16 časova protiv austrijskog Horna, člana treće lige.

Utakmicu će početi: Ružić, Bečelić, Raspudić, Đokić, Ristovski, Vidović, Radinović, Milosavljev, Maletić, Marjanović, Jović.