Borac brojao do osam u Doboju!

Fudbaleri Borca upisali su u srijedu uveče drugu pobjedu u sklopu priprema za nastup u Prvoj ligi Republike Srpske.

Borac - Željezničar 8:1 Izvor: MONDO/Goran Arbutina
Izvor: MONDO/Goran Arbutina

Poslije trijumfa nad krajiškim rivalom Rudar - Prijedorom (4:0), crveni-plavi su u Doboju deklasirali domaći tim Željezničara rezultatom 8:1 (2:1).

POVEZANE VIJESTI

Nakon prvih 45 minuta, Borac je bio u minimalnoj rezultatskoj prednosti (2:1), a precizni su bili Ognjen Škorić i Miloš Kukić, da bi u drugom poluvremenu pogađali Aleksandar Malbašić, Dejan Popović, Siniša Radoja, Gedeon Guzina, Nenad Kiso i Miloš Dujković.

Na teren od prvog minuta trener Banjalučana Zoran Dragišić je na teren izveo Avdukića, Kondića, Petrovića, Vejnovića, Vidovića, Trninića, Mišića, Danilovića, Delića, Škorića i Kukića.

Priliku u nastavku su dobili: Dobraš, Prljeta, Erić, Popović, Grahovac, Kiso, Antić, Radoja, Dujković, Malbašić i Guzina.

Generalnu probu pred start nove sezone Borac će odigrati u subotu od 17 časova na Gradskom stadionu protiv novogradske Slobode, prenio je klupski sajt.