SERIJA A: Nikad nije kasno kad si Miloš Krasić!

U četvrtom minutu nadoknade vremena na Olimpiku, Miloš Krasić postigao je pobjedonosni pogodak za Juventus protiv Lacija - 2:1!

SERIJA A: Nikad nije kasno kad si Miloš Krasić! Izvor: MONDO

Igrale su se posljednje sekunde četvrtog minuta nadoknade vremena na torinskom Olimpiku, kada je stadion umalo "eksplodirao".

Srpski reprezentativac Miloš Krasić stuštio se ka golu Lacija i kada je došao u "mrtav ugao", naizgled bez izgleda da uradi nešto opasno, on je riješio derbi meč 15. kola Serije A!

Sa dva metra od gola protivnika, gotovo na korner liniji, Krasić je pokušao da lobuje golmana Lacija Fernanda Musleru, a Urugvajac mu je tragikomičnom reakcijom pomogao da postigne pobjedonosni gol!

Kada je Krasić završio sa slavljem, sudija je odsvirao kraj: Juventus - Lacio 2:1 (1:1)!

Sa ova tri boda, Juve se izjednačio sa Lacijom i Napolijem na drugom mjestu Serije A. Ovaj trio zaostaje za vodećim Milanom šest bodova.