Gol kakav niste vidjeli, 10 sekundi čiste magije: Ušao, prekrstio se, pa odmah dao golčinu za pamćenje! (VIDEO)

Nevjerovatan gol i nevjerovatan meč u Francuskoj.

monako-aleksandar-golovin-gol-10-sekundi-video Izvor: Twitter/ArnaudSalas

Igrao se 64. minut meča Lorijena i Monaka i djelovalo je da nas očekuje uzbudljiva završnica, ali niko nije mogao da pretpostavi koliko!

Tada je trener Monaka Niko Kovač riješio da prvi put poslije pauze od četiri mjeseca zbog teške povrede na teren pošalje Aleksandra Golovina i on mu je vratio na pravi način. I to odmah!

Pošto je ušao, pozdravi se sa svojim saigračem i prekrstio na ulasku u teren, zatrčao se ka 16 metara protivnika. Primio je loptu iskosa, i sa nekih 17-18 metara "punom" poslao loptu u sam ugao gola.

Poslije četiri mjeseca pauze trebalo mu je samo deset sekundi da postigne gol! I to kakav!

Poslije toga utakmica se otvorila i vidjeli smo pravi fudbalski spektakl do kraja.

Lorijen je poslije samo tri minuta izjednačio, a onda je minut poslije izjednačenja Kevin Foland dao gol za 3:2. Do kraja meča Diop i Maripan su Monaku donijeli velikih 5:2 i tri boda, ali će ovaj meč sigurno ostati upamćen po nevjerovatnom potezu reprezentativca Rusije!

Strahinja Pavlović je ovaj meč odgledao sa klupe, dok je Stevan Jovetić ušao u igru u 73. minutu.