Partizanovih deset pobjeda u nizu: Furioznih 10 minuta za revanš Pazarcima, "parni valjak" melje!

Crno-bijeli su uspjeli da "zaokruže" broj uzastopnih pobjeda u svim takmičenjima.

Fudbal Superliga Srbije Partizan Novi Pazar 4 1 Izvor: MN PRESS

Fudbaleri Partizana upisali su i 10. uzastopnu pobjedu u svim takmičenjima i to furioznim početkom drugog poluvremena, u kojem su kao rijetko kada rešetali - postigavši tri gola za 10 minuta.

PARTIZAN - NOVI PAZAR 3:1 (0:0)
/L. Marković 54, Natho pen. 62, Holender 64, Vlajković ag. 87 - Kojić 75/

Znao je Partizan da ih po hladnom vremenu očekuje nezgodan protivnik, rival koji ih je već koštao tri boda u prethodnom međusobnom susretu. Znali su i da će biti potrebno vrijeme probiti "bunker" Novog Pazara, a kada su ga probili, onda je sve išlo lako.

Partizan je slavio golovima postignutim u 10 minuta razmaka početkom drugog poluvremena, kada su odagnali sve sumnje hoće li se ili ne mučiti i ovoga puta sa Pazarcima.

Lazar Marković, Bibars Natho i Filip Holender su furiozno, u tri poteza matirali goste i tako riješili sva pitanja oko ishoda.

Istina, Novi Pazar je postao prvi tim koji je zatresao mrežu Partizana u novoj godini, kada je Jovo Kojić iskoristio centaršut sa desne strane da prekine niz crno-bijelih bez primljenog gola na domaćem terenu.

Nije to ništa bitno prouzrokovalo u nastavku meča, jer su domaći i dalje kontrolisali dešavanja, a konačan rezultat je postavio Nikola Vlajković, defanzivac gostiju.

On je zatresao svoju mrežu na centaršut Nikole Štulića i tako učinio da Partizan slavi 4:1 u svojoj desetoj uzastopnoj pobjedi u svim takmičenjima, a devetoj u Superligi.

Sada je ponovo Crvena zvezda na "plus šest", makar do njihovog predstojećeg susreta...