Nova VAR brljotina u Engleskoj? Kejn i Sigurdson magični, ali svi pričaju o ovome: Da li je bio penal? (VIDEO)

Nevjerovatan meč Evertona i Totenhema!

var tehenologija da li je bio penal everton totenhem Izvor: Tanjug/AP photo/Peter Powell/Pool

Ponovo su Everton i Totenhem pružili sjajnu fudbalsku predstavu!

I u prvom dijelu sezone su odigrali sjajan meč, a sada je nažalost mnogo pažnje dobilo i suđenje!

EVERTON - TOTENHEM 2:2 (1:1)
/Sigurdson 31 pen, 62; Kejn 27, 68)

Po dva puta su pogađali Sigurdson i Kejn, a sve je počelo pogotkom najboljeg strijelca Premijer lige u 27. minutu meča.

Samo četiri minuta kasnije desio se sporni momenat, kada je Regilon startovao, a sudija Majkl Oliver pokazao na bijelu tačku. Ipak, pitanje je da li je ovdje bilo dovoljno kontakta za najstrožu kaznu!

Everton je u drugom poluvremenu dao gol u 60. minutu, ali je on poništen, pa je potom dva minuta kasnije na asistenciju Šejmusa Kolmana pogodio Gilfi Sigurdson.

Kejn je postavio konačnih 2:2 u 68. minutu i tako sa svojim 165. golom u eliti prestigao Robija Faulera po broju golova u Premijer ligi i popeo se na 7. mjesto.