"Zmajići" za gol bolji od Malte: Golman banjalučkog Želje odbranio penal!

Izabranici Slobodana Starčevića u prijateljskom meču u Lučkom savladali odgovarajuću selekciju Malte 1:0.

mlada reprezentacija bih u prijateljskom meču savladala maltu 1:0 Izvor: Promo/FS BiH

Reprezentacija BiH do 21 godine savladala je danas u Lučkom (Hrvatska) Maltu 1:0 u prijateljskom meču.

Iako je rezultat mogao biti i drugačiji, "zmajići" su zasluženo slavili. Naime, u 12. minutu ostrvljani su imali priliku za gol, ali je mladi golman banjalučkog Željezničara Nikola Ćetković uspio da odbrani penal.

BOSNA I HERCEGOVINA - MALTA 1:0 (0:0)
/Mašić 54/

Fudbaler Zrinjskog Anes Mašić bio je strijelac jedinog pogotka za BIH u 54. minutu, i to na asistenciju Borčevog prvotimca Davida Čavića.

"Probali smo praktično dvije postave u dva poluvremena i možemo reći da je ekipa dobro stajala na terenu. Bili smo organizovani i odigrali smo odgovorno. Kreirali smo nekoliko prilika i ostaje žal što pobjeda nije bila ubjedljivija, ali naš cilj je bio da vidimo sa čime raspolažemo i s te strane možemo biti zadovoljni prikazanim", rekao je selektor U-21 reprezentacije Slobodan Starčević.

Mladi bh. reprezentativci će u Velikoj Gorici 7. i 11. juna odigrati prijateljske utakmice protiv Katara.