Željo bez pobjede u generalnoj probi pred novu sezonu i meč protiv Borca!

Fudbaleri Željezničara su remizirali sa Igmanom u generalnoj probi pred novu sezonu u m:tel Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

željezničar - igman 1:1, generalka pred novu sezonu plbih Izvor: Armin Heric/Armin Heric/fkz.ba

Željo je pred subotnje prvo kolo šampionata BiH i utakmicu protiv banjalučkog Borca odigrao pripremni susret u Konjicu i ostvario remi - 1:1 (0:0).

Poslije prvih 45 minuta u kojem nije bilo golova, prvi je u nastavku do prednosti stigao plavi tim sa "Grbavice" fantastičnim golom Faruka Durakovića iz slobodnog udarca u 62. minutu.

Ipak, samo minut kasnije, Igman je izjednačio, a pogodak je postigao Maid Graho.

Tim Tomislava Ivkovića će naredni susret igrati na "Grbavici" naredne subote protiv aktuelnog šampiona Borca iz Banjaluke. Meč je na rasporedu u 21 čas uz direktan prenos na TV Arena sport.

Željo je današnju utakmicu počeo u sastavu: Muftić - Musić, Kosorić, Jahić, Osmanović - Duraković, Mehić - Gasal, Bojo, Stjepanović - Zdunić. U drugom poluvremenu igrali su: Milićević - Musić, Kosorić, Jahić, Osmanović - Bojo, Duraković - Gasal, Mućaj, Hrelja - Zec.