Zvezda ga čekala sedmicama, on konačno pogodio u ligi! Dioni odmah poručio - ne plaši se odgovornosti!

Napadač crveno-bijelih davao je golove na evropskim mečevima, ali mu je pogodak u Novom Pazaru prvi u Superligi.

crvena zvezda lois dioni penal - ne plašim se odgovornosti Izvor: MN PRESS

Crvena zvezda je lako savladala Novi Pazar na gostovanju (0:4), a u strijelce se po prvi put u domaćem prvenstvu upisao Lois Dioni. Snažni napadač iznudio je penal u drugom dijelu, a tek iz drugog pokušaja uspio je da zatrese mrežu.

Njegov prvi pokušaj odbranio je golman Nikola Vujanac, koji je napustio liniju prije nego što je lopta upućena. Lazar Lukić je ponovio penal, a francuski fudbaler šutirao neodbranjivo.

Impresije nakon meča, Dioni je iznio za klupski sajt.

''U prvih dvadeset minuta smo uspjeli da riješimo utakmicu. Postigli smo brzo tri pogotka, tako da do kraja meča nije bilo nikakve neizvjesnosti. Ostalo je samo da u nastavku igre postignemo još neki pogodak. Nekada je igraču potrebno i sreće, a tako je bilo kod mog penala'', rekao je Dioni.

Sa klupe za rezerve čulo se kako trener Stanković insistira da Francuz preuzme odgovornost, a njemu je drago što je dobio šansu.

''Kao što sam već naglasio, neophodna je sreća i bitno je preuzeti odgovornost. Ja nemam problem sa tim i stigla je nagrada u vidu pogotka. Bitno je da nastavimo u istom ritmu i budemo ovako efikasni'', podvukao je Dioni.