ŠOU-TAJM! Čelsi očerupao "kanarince", 7 golova na Bridžu!

Autor Milutin Vujičić

Fantastična partija Čelsija, lidera Premijer lige.

premijer liga čelsi norič 7-0 Izvor: Profimedia/Paul Chesterton/Focus Images/Sipa USA

Tomas Tuhel nije mogao da računa na praktično jedine napadače koje ima u sastavu - Romelua Lukakua i Tima Vernera - međutim, to nije predstavljalo nikakav problem za Čelsi.

I bez njih dvojice "samljeli" su ovog popodneva Norič koji sve više djeluje kao tim koji je zalutao u Premijer ligu. "Kanarinci" su blistali u Čempionšipu, ali nisu kvalitet za elitni rang pošto im je Čelsi dao sedam golova, a najgora vijest je da je mogao da bude i ubjedljiviji...

ČELSI - NORIČ 7:0 (3:0)

Sve je počelo i završilo se golovima Mejsona Maunta. Mladi engleski fudbaler je dugo bio bez gola, ali je protiv Noriča upisao het-trik: pogađao je u 8, 85. i 91. minutu, pokazavši se kao pravi lider Čelsija.

Osim njega u strijelce su se upisali još Kalum Hadson-Odoi u 18, Ris Džejms u 42. i Ben Čilvel u 57. minutu, dok je Maks Arons savladao svog golmana Tima Krula u 62. Odličnu partiju pružio je i Mateo Kovačić sa dvije asistencije, dok je jedino Kai Haverc imao "blijedo" izdanje.

Norič je imao i tu nevolju da posljednjih pola sata igra sa igračem manje poslije gluposti Gibsona, a deluje da ako ovako nastave očas posla će se vratiti u niži rang. Za sada su dali samo dva gola...