"Nevidljivi" gol u 94. minutu - ovo niko na stadionu nije vidio: Magla napravila haos, i golman se zbunio! (VIDEO)

Neobična situacija u poljskoj "Ekstraklasi".

gol u magli u prvenstvu poljske Izvor: Streamable/Printscreen

Nevjerovatna utakmica odigrana je u šampionatu Poljske! Gusta magla sprečavala je gledaoce da vide šta se dešava na terenu, a onda se u 94. minutu meča dogodio pobjedonosni gol koji je rijetko ko i vidio.

Rakov je savladao Pjast "nevidljivim" golom!

Utakmica poljskog šampionata riješena je rezultatom 1:0 u korist domaćeg Rakova. Strijelac pobjedonosnog pogotka bio je Mateuš Vdovjak i to u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Problem je samo što ga je malo ko od navijača uopšte i vidio, dok su gledaoci u živom TV prenosu morali da čekaju usporene snimke iz blizine ne bi li shvatili šta se zapravo desilo.

Gledajući snimak pogotka, mogu se samo donekle naslutiti kretnje igrača i dodavanja loptom, da bi na kraju igrači samo odjednom počeli da se raduju.

Usporeni snimak je pokazao da je udarac Vdovjaka zbunio i golmana gostujuće ekipe, pošto mu je na neobjašnjiv način lopta promakla i ušla u gol.