Danko neće za Srbiju, ali pogađa za Zenit

Lazović strijelac za Zenit i u drugom kolu ruskog prvenstva. Ruski šampion savladao ekipu Anžija, Srbin dao drugi gol.

Danko neće za Srbiju, ali pogađa za Zenit Izvor: MONDO

Danko Lazović neprijatno je iznenadio ljubitelje fudbala u Srbiji objavom da ne želi da igra za nacionalni tim, jer mu je namjera da se više posveti klupskim obavezama u ruskom Zenitu.

A tamo mu ide.

Lazović je bio "meč viner" za Zenit u novom ruskom prvenstvu, na gostovanju Tereku iz Groznog, a onda je danas pogodio i u 2. kolu.

Zenit, branilac titule prvaka Rusije, pred oko 18.000 svojih navijača, pobijedio je ekipu Anži iz Mahačkale 2:0, a Lazović je bio strelac drugog gola krajem prvog poluvremena. Prvi je dao Širokov u 6. minutu.

Lazović je zamijenjen u 74. minutu.

Za Zenit je od prvog minuta igrao i Aleksandar Luković, koji je, zajedno sa Lazovićem, saopštio rukovodstvu FSS da želi da se posveti obavezama u ruskom klubu.

Zenit se sa nova tri boda izjednačio na vrhu tabele sa Rubinom iz Kazanja...

(MONDO - foto: FK Zenit)