Partizan izgubio poslije svojih grešaka: Dobra igra protiv 2. tima Rusije, ali ipak poraz!

Autor Haris Krhalić

Imali su crno-bijeli svoje šanse...

Partizan Dinamo Moskva 1:2 pripremna utakmica Izvor: TV Arenasport screenshot

Fudbaleri Partizana poraženi su u trećem meču na pripremama u Turskoj, pošto su poslije dobre igre i dovoljnog broja prilika ipak ostali bez pozitivnijeg rezultata u meču protiv drugog najboljeg tima Rusije.

PARTIZAN - DINAMO MOSKVA 1:2
/Natho 65 - Komin 5, Galkin 87/

Pobijedio je Partizan Tikveš rezultatom 2:1 u prvom meču na pripremama, da bi protiv Bašakšehira uslijedio poraz 1:0. Trener Aleksandar Stanojević je isprobavao neke nove stvari, a sada je red na novog teškog rivala. Pratite uživo tekstualni prenos meča na MONDU.

TOK MEČA:

15.44 - KRAJ UTAKMICE! Poslije Bašakšehira, još jedan poraz Partizana!

15.40 - Galkin za 2:1! Dinamo ipak stiže do vođstva u finišu, imao je dovoljno prostora za udarac nogom poslije kornera, Popović je nemoćan...

15.18 - Gol, 1:1! Bibars Natho je strijelac glavom sa samo par metara, nakon nevjerovatne gužve koja je uslijedila poslije kornera sa lijeve strane. Zaslužen gol, prethodno je i Vujačić pogodio prečku, ali Izraelac je tu na pravom mjestu.

15.17 - Zamalo da Partizan stigne do izjednačenja, Nikola Terzić je bio u šansi, ali Šunjin ponovo odlično brani.

15.12 - Šanse na obje strane, ali nema promjene rezultata. Stanojević sve vrijeme aktivno učestvuje u meču.

15.00 - Počelo je drugo poluvrijeme. Među novim igračima u nastavku su Terzić, Natho, Menig i Rikardo.

14.49 - Kraj prvog poluvremena. Komina je dao jedini gol iz slobodnog udarca kada Popović nije dobro postavio živi zid. Poslije toga, Partizan je imao dvije dobre prilike za izjednačenje, pa na odmoru Rusi imaju 1:0

14.41 - Sada Vujačić opet promašuje poslije kornera i to iz peterca! Nevjerovatno kako ovo nije gol!

14.41 - Lazar Marković u odličnoj šansi. Dobro je šutirao, ali Šunjin uspjeva da vrhovima prstima izbije loptu u korner. Šteta...

14.36 - Jović prijeti! Lijepo se namjestio, ali udarac odlazi malo pored gola.

14.28 - Popović brani šut Smolova! Reprezentativac Rusije je uspio da pobjegne Vujačiću, malo mu je Crnogorac zasmetao, a golman crno-bijelih uspjeva da zaustavi udarac.

14.13 - Vujačić prijeti udarcem glavom poslije kornera Jojića, ali malo pored gola.

14.09 - Dinamo vodi 1:0, Komin je strijelac iz slobodnog udarca! Popović nije dobro namjestio živi zid, pa je igraču Moskovljana bio olakšan posao!

14.04 - Počela je utakmica po jakom vetru.

14.00 - Spremamo se za početak poslije velikog nevremena u Beleku. Ovo je tim Dinama: Šunjin, Varela, Osokin, Kutitski, Laksal, Moro, Fomin, Sulakvelize, Smolov, Gladišev, Makarov

12.40 - Poznat je sastav Partizana. Za crno-bijele će igrati: Popović - Živković, Miletić, Vujačić, Urošević - Zdjelar, Jojić - Marković, Baždar, Jović - Milovanović.

12.34 - Rival Partizana je Dinamo Moskva, trenutno drugoplasirani tim Rusije, koji pokušava da prekine dominaciju Zenita.