LE: Navijač Dinama šutnuo sudiju!

Na utakmici Lige Evrope u Kijevu navijač Dinama šutnuo sudiju u zadnjicu.

LE: Navijač Dinama šutnuo sudiju! Izvor: MONDO

Možete li da zamislite kakve bi sankcije snosio naš fudbalski savez ili neki naš klub da se u Srbiji, na utakmici pod okriljem UEFA, dogodilo ono što se u četvrtak desilo u Kijevu, gradu u kojem će se naredne godine igrati utakmice Evropskog prvenstva!

A, dogodilo se to da je navijač šutnuo sudiju u zadnjicu!

Dinamo je u prvom meču četvrtfinala Lige Evrope ugostio Bragu. Utakmica je završena bez pobjednika - 1:1, a mnogi navijači kijevskog kluba smatraju da su sudije krive što Dinamo nije pobijedio.

Događaj koji je razbjesnio sve na stadionu odigrao se u 61. minutu kada je Andrej Ševčenko dobio drugi žuti karton poslije samo 16 minuta provedenih na terenu. Ševčenko je doživio sudbinu Robina van Persija i isključen je pošto je nastavio akciju poslije dosuđenog ofsajda.

Legendarni napadač je prilično bijesan napustio teren, a odluka je izgleda više iznervirala jednog navijača, koji je na kraju utakmice prišao sudijama s leđa i šutnuo u zadnjicu jednog od pomoćnika. Brzo je reagovalo i obezbjeđenje...