Rekao sam Benzemi - ne igraš večeras! Ančeloti otkrio šokantan detalj, maser "ubacio" Francuza u tim protiv Čelsija!

Karim Benzema je odigrao jednu od najspektakularnijih partija u Ligi šamiona ove sezone, a vrlo lako je mogao da gleda meč iz hotela!

karim benzema izgubio akreditaciju Izvor: Profimedia

Real Madrid je u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona napravio sjajan rezultat, pošto je "kraljevski klub" savladao Čelsi 3:1 na gostovanju u Londonu.

Heroj ove pobjede sa nevjerovatnim het-trikom koji je postigao bio je Karim Benzema, a poslije utakmice trener Karlo Ančeloti je otkrio da se zamalo desilo da Francuz ne nastupi na ovom meču. Dok je Ančelotiju u zadnji čas potvrđen negativan nalaz na virus korona i otputovao je u London, za Benzemu je problem bila službena akreditacija bez koje se ne može na stadion!

"Rekao sam mu da neće igrati večeras jer je izgubio akreditaciju bez koje ne može da uđe na stadion", otkrio je iskusni italijanski stručnjak.

Ipak, Karim Benzema se pojavio na terenu, a onda prvo postigao dva fenomenalna gola glavom u 21. i 24. minutu, da bi na samom startu drugog poluvremena "oteo" loptu golmanu Čelsija Eduaru Mendiju i tako kompletirao het-trik. A sve to mu je omogućio maser!

"Sve je spasio naš maser. On je pronašao Karimovu akreditaciju i svi smo se smijali nakon toga. O Karimu nemam previše toga da kažem, on je zaista fantastičan", iskreno je rekao Ančeloti.

Iskusni francuski napadač je tako postao prvi fudbaler koji je ikada dao het-trik u duelima sa Čelsijem u Ligi šampiona, a ove sezone je na 36 utakmica dao 37 golova i uz to 13 puta asistirao.

On u decembru puni 35 godina, ali izgleda da su godine za njega samo broj.

Anketa

Da li je Karim Benzema najbolji igrač na svijetu?

• Najbolji je, bez dileme!

77.78% (7)

• Nije najbolji, tu su Levandovski, Mbape, Salah...

11.11% (1)

• Ako osvoji Ligu šampiona, onda će biti najbolji

11.11% (1)

Rezultati

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!