PLS: Zakuvalo se na vrhu

BASK je ipak siguran na liderskoj poziciji, ali je Novi Pazar sve bliži Radničkom 1923, koji je izgubio u Nišu.

PLS: Zakuvalo se na vrhu Izvor: MONDO

Novi Pazar se poslije 24. kola Prve lige Srbije približio Radničkom iz Kragujevca i borbu za drugo mjesto, koje pored prvog vodi u elitu, učino još neizvjesnijom.

Pazarci imaju četiri boda manje od Šumadinaca.

Sinđelić je šokirao Radnički u Nišu - 1:0. Kragujevčani su imali bod u džepu sve do 90. minuta, a onda su u sudijskoj nadoknadi primili gol i izgubili utakmicu. To je na najbolji način iskoristio Novi Pazar koji je u Beogradu pobijedio Teleoptik - 1:0.

BASK je bio gost u Kruševcu i u Beograd se vraća sa nova tri boda - 1:0. Meč je odlučen još u 12. minutu. Banat i Novi Sad su podijelili bodove (1:1), a u drugom vojvođanskom derbiju Radnički iz Sombora je bio bolji od Proletera u Novom Sadu.

Dinamo je poslije katastrofe u prošlom kolu u Kragujevcu (0:6) pobijedio u Vranju Bežaniju - 1:0.