Mrdaković za finale!

Apolon iz Limasola kao gost pobijedio Anortozis golom srpskog internacionalca i plasirao se u finale nacionalnog kupa.

Mrdaković za finale! Izvor: MONDO

Pogodak Miljana Mrdakovića u trećem minutu sudijske nadoknade vremena donio je Apolonu pobjedu nad Anortozisom 2:1 (0:1) i plasman u finale Kupa Kipra.

Prvi meč u Limasolu završen je remijem - 1:1 - da bi Anortozis u revanšu poveo preko Kafua već u sedmom minutu.

Vezista iz Sijere Leone, Bangura, izjednačio je rezultat u 77. minutu, a Mrdaković preokrenuo na 2:1, kada se već činilo da su produžeci neminovni!

Trofej osvojen prošle godine Apolon će braniti protiv Etnikos Ahnasa ili Omonije (prvi meč 0:1).

Mrdaković, koji će u petak proslaviti 29. rođendan, postigao je 15 golova u prvoj fazi aktuelnog šampionata Kipra, a čak sedam na dosadašnje četiri utakmice plej-of runde.

Selektor Srbije Vladimir Petrović Pižon nedavno je izjavio da prati njegove partije i da nije isključeno da će ga pozvati na neku od predstojećih akcija nacionalnog tima.