Pavlović spasio Salzburg: Štoper Orlova zna i da "pakuje", i to u 96. minutu! (VIDEO)

Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Salzburg se spasao poraza, a u tome je pomogao bivši defanzivac Partizana Strahinja Pavlović.

Strahinja Pavlović asistencija za remi Salzburga Izvor: MN Press/Twitter/screenshot/FCRBS_en

Reprezentacija Srbije upisala je dvije pobjede prošlog mjeseca i plasirala se u A diviziju Lige nacija, a srpski fudbaleri nastavljaju da odlične partije iz nacionalnog dresa preslikaju i u svojim klubovima. Vidjeli smo prošlog vikenda golove Dušana Vlahovića i Filipa Kostića za Juventus, Sergeja Milinković-Savića za Lacio, a sada je u ponedjeljak stigla još jedna lijepa vijest za selektora Dragana Stojkovića Piksija.

Štoper selekcije Srbije Strahinja Pavlović uspio je asistencijom za saigrača da sačuva svoj RB Salzburg od poraza i to u nadoknadi vremena!

RB Salzburg je na svom terenu igrao protiv LASK-a iz Linca, ali im nije baš išlo dobro. Dugo nijedna ekipa nije uspjevala da stigne do pogotka, prije nego što je Marin Ljubičić u 78. minutu zatresao mrežu domaćeg tima. Salzburg je bio pred prvim porazom u austrijskoj Bundesligi ove sezone, ali Pavlović je pomagao da se to ne dogodi.

Srpski defanzivac je u 96. minutu meča uspio da poslije gužve oko šesnaesterca LASK-a proturi jednu loptu do partnera iz odbrane Umara Solea koji je zatresao mrežu i postavio rezultat na konačnih 1:1. Pogledajte kako je to izgledalo: