• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Mamić: Nema sumnje, u Srbiji se igra dobar fudbal

Alfa i omega zagrebačkog Dinama Zdravko Mamić, u društvu novog trenera modrih Krunoslava Jurčića i brata Zorana posmatrao derbi Vojvodina - Crvena zvezda.

''Odličan derbi, izvanredan tempo, lijep ambijent, puno dobrih igrača u obje ekipe. Ako ovako dobro igraju Vojvodina i Crvena zvezda, kako tek onda izgleda šampion Partizan. Nema sumnje, u Srbiji se igra dobar fudbal'', izjavio je popularni Maminjo za ''Sportski žurnal''.

Na pitanje da li je sa saradnicima došao u Novi Sad zbog nekih pojačanja, tačnije Danijela Mojsova i Abubakara Oumarua, uslijedio je odgovor ''okruglo pa na ćoše''.

''Dobri su ti igrači koje ste pomenuli ali ja bih posebno pohvalio neke druge. Na primjer, u redovima Vojvodine mnogo su mi se dopali Aleksandar Katai i Slobodan Medojević. Mladi momci, nesumnjivo igrači velikog potencijala'', dodao je Mamić, ostajući dužan za odgovor da li je novosadska špijunaža doprinijela da posegne za pojačanjima iz novosadskih redova.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC