• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Kežman: Nisam u planovima Partizana

Prekaljeni golgeter rado bi opet obukao crno-bijeli dres, ali kaže da je svjestan da od toga neće biti ništa.

Trener Partizana Aleksandar Stanojević jesenas je ostao "hladan" kada je Mateja Kežman raskinuo ugovor sa Pari sen Žermenom.

Nekadašnji reprezentativac potom je otišao u Hong Kong, odigrao tamo četiri mjeseca i vratio se u Srbiju. Poziva iz kluba u kojem se proslavio i dalje nema.

"Nije realno da se vratim. Kod mene postoji želja da do kraja karijere još jednom zaigram za Partizan, ali mislim da nam se ambicije u ovom trenutku ne poklapaju. Ne postoje nikakvi kontakti, očigledno je da nisam u planovima i već vidim sebe na nekom drugom mjestu", izjavio je Kežman za "Press".

Iako već dugo ne briljira, renome mu je takav da opcija za nastavak karijere uvijek ima.

"Ponuda ima sa raznih strana, izuzetno primamljivih i interesantnih. Najprije iz američke MLS lige, zatim iz Južne Amerike, Katara, ali i Evrope".

Kežman (32) je nagovijestio da bi i ovom prilikom mogao da prevagne njegov avanturistički duh. Evropu je prošao uzduž i popreko, vidio Daleki istok, a sada...

"Nastupajući u MLS ligi obiđeš čitavu Ameriku. Imao bih mogućnost da stvorim kontakte za budućnost, mnogo toga da upoznam i naučim. Poznato je da je u Kataru i Dubaiju fudbal u ekspanziji, tamo se slivaju milioni i milioni evra".

Bez obzira na sve, gol u 89. minutu, kojim je donio Partizanu pobedu u 111. "viečitom derbiju" (2:1) zauvijek će ostati ključni momenat njegove karijere.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC