Gvardiola se iznervirao, pa trčao ka klupi protivnika! Pep umalo napravio skandal - hitno se izvinjavao!

Pep Gvardiola napravio je incident, pa je trčao da se izvinjava protivnicima...

pep gvardiola šutnuo flašicu Izvor: Arena Sport/ Printscreen

Pep Gvardiola umalo je napravio incident na utakmici protiv Lidsa. Mančester siti ostvario je rutinsku pobedu na gostovanju (3:1), a tom prilikom španski stručnjak mogao je da povrijedi nekoga iz protivničkog stručnog štaba. Iznervirao se zbog reakcije svojih izabranika, pa je tako šutnuo flašicu sa vodom i pogodio nekoga na klupi rivala.

Igrao se 81. minut kada je jedan od igrača Sitija izgubio loptu i omogućio kontru protivniku. Taj detalj razbjesnio je Gvardiolu. Prvo je bacio flašicu sa vodom o zemlju, a onda je drugu šutnuo u naletu bijesa. Tom prilikom pogodio je nekoga na protivničkoj klupi. Odmah je shvatio šta je uradio i zatrčao se ka klupi za rezerve Lidsa kako bi im se izvinio.

Izgleda da su izvinjenje brzo prihvatili, pošto nije bilo nikakve dodatne reakcije niti problema sa njihove strane. Da je kojim slučajem povrijedio nekoga, mogao je da dobije i suspenziju. Ovako se sve dobro završilo i za njega i za Siti. Što se strijelaca tiče, Rodri je donio gostima prednost u nadoknadi prvog poluvremena, a onda je Erling Holand u 51. i 64. minutu dva puta zatresao mrežu na dodavanja Džeka Griliša. Počasni pogodak za domaćina postigao je Paskal Strujik u 73. minutu. Siti je sa ova tri boda zadržao drugo mjesto sa 35 poena, pet manje od prvoplasiranog Arsenala. Pogledajte i kako je izgledao momenat u kom se Pep iznervirao: