Sportski direktor Partizana demantovao da u Humsku 1 stiže Eduardo Pašeko, ali je potvrdio pozajmicu Karlosa Labrina.
Napadač brazilskog Sao Kaetana, Eduardo Pašeko, neće ovog ljeta pojačati Crvenu zvezdu, ali ni Partizan!
To je u ponedjeljak izjavio sportski direktor kluba Mladen Krstajić, čime je demantovao pisanje MONDA, kao i pojedinih dnevnih listova.
"Od toga nema ništa. To je priča napravljena samo da bi punila novinske stupce".
Upitan da li će Partizan ipak dovesti još jednog špica, Krstajić je nagovijestio da se to neće dogoditi u narednih nekoliko dana.
"Trenutno ih imamo četvoricu, a potrebno je i malo vremena da vidimo u kakvom je stanju Lamin Dijara. Sve ćemo činiti u dogovoru sa trenerom".
Krstajić je potvrdio da će štoper Palerma, Čileanac Karlos Labrin, biti novo pojačanje prvaka Srbije.
"Manje-više je sve dogovoreno, on bi u utorak trebalo da dođe i potpiše ugovor".
Što se tiče žrijeba druge runde kvalifikacija za Ligu šampiona, doskorašnji as crno-bijelih bio je jasan: "Očekujem neizvjestan duel i prolaz dalje".
Ekipa Partizana u utorak ujutru leti za Sloveniju, gdje će na Pohorju kod Maribora sprovesti drugu fazu priprema za predstojeću sezonu. Do povratka u Beograd 3. jula odigraće četiri prijateljske utakmice.
(R. J. - MONDO, foto: MN Press)