Bezuman start u Ligi šampiona! Urlanje i krici, sudija odmah izvadio crveni - da li si normalan? (VIDEO)

Šampion svijeta sa Argentinom Kristijan Romero je oštro startovao na Teu Ernandezu iz Milana.

faul romera za crveni karton  Izvor: Twitter/BT Sport 1/Screenshot

Milan je veliki klub i to se najbolje moglo vidjeti u dvomeču protiv Totenhema. Bez obzira na sve probleme koji ih muče prethodnih deceniju i jače, "rosoneri" su oduševili u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona i stigli su poslije mnogo vremena četvrtfinala pošto su ukupnim rezultatom 1:0 bili bolji od Spursa, za još jednu katastrofu Antonija Kontea u najjačem takmičenju.

Odlučujući gol vidjeli smo još u prvom meču u Milanu prije tri nedjelje, kada je Braim Dijaz nadmudrio odbranu Totenhema, da bi u revanšu videli jalove napade domaćeg tima, a onda i potez očajnika iz 77. minuta kojim su definitivno raspršeni svi snovi domaćih navijača.

Kristijan Romero je dobio crveni karton za bezumni start nad Teom Ernandezom na petnaestak minuta do kraja utakmice, kada je pokušao da zaustavi brzonogog lijevog beka Milana u prodoru. Išao je u kontru i pretio je Spursima, a onda je "Kuti" napravio užasan potez i umalo povrijedio Ernandeza, pa i sebe. Ostali su da leže na travi obojica kada je neumoljivo pritrčao sudija Klemon Turpan i spremio kaznu za prvaka svijeta sa Argentinom.

Romero se previjao i pokušavao da "izvuče" možda sažaljenje sudije, međutim Francuz se nije dao i tako je štoper ostavio svoju ekipu na cjedilu sa desetoricom, a tek sa igračem manje nisu mogli ništa Milanu. Pogledajte:

Pratite sve sportske vijesti na jednom mjestu, budite dio Mondo sportske zajednice na Viberu!