Aleksandru Mitroviću dovoljno sedam minuta - ušao i dao gol! Srbin nastavlja da DOMINIRA! (VIDEO)

Aleksandar Mitrović dao je gol za Fulam protiv Sautemptona.

Aleksandar Mitrović dao gol Sautemptonu Izvor: Profimedia / Darren Staples / Sportimage

Aleksandar Mitrović vratio se na teren i odmah dao gol! Sa klupe je ušao u igru protiv Sautemptona i nije mu dugo trebalo da zatrese mrežu. Ušao je u 65. minutu umjesto Karlosa Vinisijusa, a u 72. je pogodio za pobjedu svog tima od 2:0 na gostovanju.

Hari Vilson prošao je po strani, poslao je savršen centaršut na peterac, srpski as iz takvih pozicija ne promašuje. Skoro sa zemlje, glavom, golman Aleks Mekarti je morao da vadi loptu iz gola. Bio je to 12. gol u sezoni za Mitrovića i prvi poslije duge pauze zbog suspenzije.

Posljednji meč u klupskom dresu odigrao je 19. marta, ali je poslije toga igrao za reprezentaciju Srbije i od 27. marta je čekao da ponovo zaigra. Dočekao je poslije mjesec i po dana i odmah pogodio. Fulam će pokušati da se domogne plasmana u Evropu u završnici sezone, mada ih čeka skoro nemoguća misija...