Subotić doživio potres mozga

Defanzivac prvaka Njemačke, Borusije iz Dortmunda, prebačen je u bolnicu poslije sudara na utakmici Liga kupa protiv Majnca.

Subotić doživio potres mozga Izvor: MONDO

Njemački mediji izvjestili su da je Neven Subotić u poluvremenu osjećao posljedice jednog sudara i da nije mogao da stoji, zbog čega je odvezen u bolnicu u Majncu na detaljne preglede.

Za sada nema konkretnijih informacija o stanju srpskog reprezentativca.

Borusija je u prvom polufinalu Liga kupa savladala domaćina rezultatom 1:0, a strijelac je bio novajlija iz Briža, Hrvat Ivan Perišić u 46. minutu.

Drugi finalista postao je Hamburg, koji je pogocima korejskog napadača Son Hjung Mina dobio Bajern - 2:1. Počasni pogodak za Bavarce postigao je Toni Kros u 57. minutu.

Bajern je na pojačanja u aktuelnom prelaznom roku potrošio 44 miliona evra, ali su ovog puta zaigrali samo Luis Gustavo i golman Nojer

Cijeli meč u veznom redu Hamburga je odigrao Gojko Kačar.

Finale i utakmica za treće mjesto na programu su već u srijedu. Mečevi se igraju na novom stadionu Majnca i traju dva puta po 30 minuta.