Goran Arbutina
Autor Goran Arbutina

Nemanja Radonjić sjajnim pogotkom u sudijskoj nadoknadi donio pobjedu Torinu.

"Poklon" za Piksija stiže iz Torina! Primio loptu "u autu", a onda majstorija Radonjića za pobjedu u 94. minutu! Izvor: Alessandro Di Marco/ANSA

Nakon remije i poraza „srpska kolonija“ u Torinu upisala je konačno i prvu pobjedu u novoj sezoni Serije A.
Ekipa Ivana Jurića za koju igraju Vanja Milinković-Savić, Ivan Ilić i Nemanja Radonjić savladala je Đenovu 1:0, a pobjedonosni pogodak pravo je remek-djelo upravo ovog posljednjeg.

Nije Radonjić dobio priliku od početka, ušao je tek u 64. minutu, a onda u sudijskoj nadoknadi pokazao Juriću da je definitivno čovjek odluke.

Bivši fudbaler Crvene zvezde bio je gotovo u autu kada je primio loptu koju mu je poslao Ilić, a onda izveo pravu majstoriju koja će se dugo vrtjeti na TV špicama.

Obišao je Radonjić svog čuvara, ušao u šesnaesterac, a onda poslao loptu „kroz uši“ Đozepu Martinezu.

Pogledajte majstoriju Radonjića, koja će definitivno obradovati i selektora Srbije Dragana Stojkovića pred kvalifikacione mečeve sa Mađarskom i Litvanijom.