Jagodinci se nisu žalili na suđenje?!

Uprkos medijskoj hajci, Jagodinci nisu ništa napisali u zapisniku sa utakmice sa Partizanom.

Jagodinci se nisu žalili na suđenje?! Izvor: MONDO

Jagodinci su digli frku oko suđenja Milorada Mažića u njihovom porazu od Partizana (0:1). Tvrde da su oštećeni.

Naime, oni su ljuti na Mažića ne samo zato što je dosudio najstrožu kaznu za goste u 79. minutu poslije starta nad Laminom Dijarom, već i zato što nije dosudio penal za njih u 27. minutu poslije duela Miloša Stojanovića i Aleksandra Miljkovića.

A u zapisnik nisu upisali ni slovo o suđenju, prenosi "Sportski Žurnal".

Dakle, istupom u javnosti su očigledno željeli samo da medijskom hajkom izvrše pritisak. Jer, da zaista misle da su oštećeni, to bi pisalo u zapisniku sa utakmice.

I dok Jagodinci kukaju, Milorad Mažić ide na evropsku scenu. Srpskom arbitru povjereno je dijeljenje pravde na meču Lige Evrope, između PAOK-a i Totenhema.

Jedini superligaški klub koji se žalio na suđenje je Vojvodina u remiju u Užicu (2:2). Novosađanji su napisali da smatraju da ih je sudija Danilo Grujić dva puta oštetio - kod drugog gola Slobode i u situaciji kada im, po njihovoj procjeni, nije dosudio penal.