Dudićev Radnički upisao petu uzastopnu pobjedu: Od posljednjeg mjesta do borbe za Evropu

Autor Haris Krhalić

Odlična forma Radničkog iz Kragujevca.

Radnički Kragujevac stigao do pete uzastopne pobjede Izvor: Facebook/FK Radnički 1923 Kragujevac zvanična stranica

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca su u okviru 23. kola Superlige Srbije savladali IMT rezultatom 1:0.Bila je to peta uzastopna pobjeda za izabranike Feđe Dudića, a pogodak vrijedan trijumfa postigao je Matija Gluščević u 15. minutu meča.

Inače, Dudić je u 30. minutu zaradio crveni karton zbog čega neće biti u mogućnosti da vodi svoj tim u narednom kolu protiv Radnika iz Surdulice.

Njegov tim je sada peti na tabeli s 35 bodova koliko, uz meč manje, ima i četvrti Čukarički.

Dudić je Radnički preuzeo na posljednjem mjestu Superlige Srbije, nakon što je tim iz Kragujevca u sedam kola osvojio samo tri boda i doživio šest poraza u prvenstvu Srbije.