Bomba Ohija za titulu: Zvezda ga se lako odrekla, snažni napadač oduševio golčinom u posljednjem minutu! (VIDEO)

Ohi Omoižuanfo cijepa mreže i vodi svoj tim ka tituli.

Roberto D Aversa otpusten jer je udario napadaca glavom Izvor: Profimedia/IMAGO

Mnogi navijači Crvene zvezde "pate" za Ohijem Omoižuanfom, a imaju i zašto! Otkako je otišao iz Crvene zvezde norveški napadač redovno daje golove, a sada je dao prelijep gol kojim vodi svoj Bronbi do titule! Igralo se sa Viborgom, a u finišu smo vidjeli dramu.

Prvo je Viborg izjednačio na 1:1 u 91. minutu, a onda je pred posljednji zvižduk sudije u 94. Ohi izveo magiju. Dobio je loptu, odlučio da je šutne spoljnom i pocijepao je mrežu rivala! Ne samo da je donio tri boda nego je sačuvao Bronbiju prvo mjesto na tabeli i spriječio krizu pošto je ova ekipa u prethodnom kolu remizirala sa pretposljednjim Vejleom.

Bronbi je sada prvi na tabeli sa 54 44 boda, Kopenhaneg i Midjitland su izjednačeni na diobi drugog sa po 42, a zatim slijedi Noršeland sa 36 bodova. Ohi je treći strelac lige sa osam golova, a ukupno je ove sezone postigao 13 na 24 utakmice. Pogledajte ovaj prelijep pogodak:

Ohi je na "Marakanu" došao kao slobodan igrač iz Moldea i nije se dugo zadržao. Golovi su bili tu, pošto je na 24 meča dao 12 golova, ali je na kraju pao u drugi plan i prodat je.