Metalac u osmini finala Kupa Srbije

Fudbaleri Metalca iz Gornjeg Milanovca pobijedili su Srem rezultatom 3:0 i plasirali se u osminu finala Kupa Srbije.

Metalac u osmini finala Kupa Srbije Izvor: MONDO

Tim iz Gornjeg Milanovca je stekao prednost u prvom poluvremenu, a u nastavku meča je sa dva gola samo potvrdio svoj prolaz dalje.

Preostale utakmice u okviru Kupa Srbije igraju se sutra od 15.30, s tim što će niški Sinđelić dočekati Jagodinu 27. septembra.

Fudbaleri Partizana "spremno" putuju na gostovanje Novom Pazaru, "oprezna" Crvena Zvezda putuje u Lučane, dok će Vojvodina gostovati u Pećincima, ekipi Donjeg Srema, sa kojom je tokom ljeta remizirala u priremnoj utakmici. Rezultat je bio 1:1.

Prema propozicijama, igra se jedna utakmica, a u slučaju neriješenog ishoda posle 90 minuta, izvodiće se penali.

Mečevi osmine finala igraće se 26. oktobra, a četvrtfinalni dueli zakazani su za 23. novembar.

U polufinalu se igraju po dve utakmice, a termini su 21. mart i 11. april 2012. godine, dok je finale 16. maja.