PREMIJER BIH: Jagodić debitovao pobjedom

Novi trener Kozare Vlado Jagodić imao je uspješan deb. Novi trener Slavije Zoran Erbez remijem debitovao. Bez golova u Gabeli.

PREMIJER BIH: Jagodić debitovao pobjedom Izvor: MONDO

Novi trener Kozare Vlado Jagodić debitovao je pobjedom i Kozara od danas nije više “fenjeraš”. Kozara je na domećem terenu savladala Leotar, koji je bio u seriji od dva trijumfa za redom, (1:0). Strelac pobjedonosnog pogotka bio je Spasojević u 74. minutu, kome je asistirao Senad Mujić.

Debi na klupi Slavije imao je Zoran Erbez, ali nije bio uspejšan. Njegova ekipa je poslije četiri vezana poraza konačno osvojila bod. Bilo je 1:1 protiv Rudar Prijedora. Slavija je vodila golom Sadikovića, sve do 75. minuta kada je izjednačio Ramić. Nakon današnjeg remija Slavija je od Kozare preuzela “fenjer” Premiejr lige BiH.

U duelu GOŠKA i Zrinjskog publika nije imala sreću da vidi pogodak.