Minimalac crno-bijelih u Jaši

U prijateljskoj utakmici Partizan pobijedio Radnički iz Jaše Tomića - 1:0. Jedini gol postigao Jojić.

Minimalac crno-bijelih u Jaši Izvor: MONDO

Proslavu stogodišnjice Radničkog iz Jaše Tomića uveličao je šampion države Partizan. Crno-bijeli su u utorak gostovali u gradiću na rumunskoj granici, gdje su sa slavljenikom odigrali prijateljski meč.

Partizan je pobijedio, ali ne i ubjedljivo - 1:0. Strijelac za "parni valjak" bio je Miloš Jojić u desetom minutu. Mladi fudbaler Teleoptika iskoristio je vrlo dobar centaršut Dijare sa desne strane i glavom pogodio cilj.

Ambijent na stadionu Radničkog bio je u skladu povoda okupljanja. Tribine su bile male da prime sve zainteresovane navijače. Oni srećniji, koji su našli mjesto na stadionu, mogli su da uživaju u zanimljivoj fudbalskoj predstavi, prepunoj prilika i to uglavom ispred gola domaćina.

Najbolje šanse propustili su Dijara, Eduardo, Babić, Petrović, Anderson i Stanković, dok je zabilježeno i nekoliko vrlo dobrih pokušaja iz daljine.

U drugom poluvremenu igrao je kompletan Teleoptik.

RADNIČKI (I poluvrijeme): Latinkić, Pijetlović Dragan, Raič, Džakula, Slavković, Grmuša, Pekar, Pejin, Dumanić, Ivanov, Sikimić.

II poluvrijeme: Horvat, Živanov, Fazekaš, Savić, Stojanovski, Nađ, Vukoje, Pijetlović Darko, Radivoj, Popara, Matić.

PARTIZAN (I poluvrijeme): Petrović Nikola, Aksentijević, Anderson, Stanković (kapiten), Volkov, Ivković Saša, Babić, Petrović Nemanja, Jojić, Diarra, Eduardo.

II poluvrijeme: Tomić, Živković, Ostojić, Crnoglavac, Aškovski, Popara, Ljujić, Drpljanin, Marković Filip, Vujović, Mitrović.

(MONDO, foto: FK Partizan)