PREMIJER BiH:Samo dva gola na pet mečeva

Samo dva gola viđena u pet mečeva 10. kola Premijer lige BiH.Velimir Stojnić u debiju osvojio bod sa Borcem u Zenici.

PREMIJER BiH:Samo dva gola na pet mečeva Izvor: MONDO

Jedan od dva pogotka viđen je na Gradskom stadionu u Gradišci, gdje je Kozara savladala prijedorski Rudar (1:0). Strijelac za tim Vlade Jagodića bio je Nenad Studen u 37. minutu iz jedanaesterca.

U Sarajevu, domaćin je savladao Travnik (1:0) golom Obuće u 69. minutu.

U Trebinju, Tuzli i Zenici golgeteri su oglučili da poste.

Borac je osvajanjem boda u Zenici prekinuo niz od tri meča u kojima je poražen. Tako je Velimir Stojnić na klupi Borca debitovao osvajanjem boda. Obe ekipa su imale svoje šanse.

Najbolju Čelik u 69. minutu, kada Hadžić nije uspio realizovati jedanaesterac. Tačnije šut mu je odbranio golman Borca Avdukić.

Borac je u samom finišu imao možda i najbolju šansu kada je kontru istrčao Kajkut, ali nije pogodio.

Parovi i rezultati 10. kola Premijer lige BiH.

Sloboda - Zvijezda 0:0

Sarajevo - Travnik 1:0