"Šestica" Voše protiv Bežanije

U probi pred nastavak prvenstva Vojvodina je u svom SC "Vujadin Boškov" savladala Bežaniju - 6:2 (3:2).

"Šestica" Voše protiv Bežanije Izvor: MONDO

Prvoligaš, predvođen iskusnim trenerom Sašom Nikolićem, nije se branio, pa je i došao u vođstvo. Novosađani su ipak ozbiljno shvatili utakmicu, brzo uspjeli da preokrenu i stignu do 3:1, ali su gosti iskoristili penal i na odmor se otišlo rezultatom 3:2.

Voša je u nastavku, u znatno izmijenjenom sastavu, bila ubjedljivija i na kraju ostvarila ubjedljivu pobjedu.

Trenera Dejana Vukićevića naročito je zadovoljio Marko Ljubinković. Ne samo što je na terenu proveo svih 90 minuta, već je i postigao atraktivan gol, upisao i asistenciju i generalno ostavio snažan utisak.

STRIJELCI: Ljubinković, Trajković, Jao, Ilić, Škuletić i Abubakar za Vojvodinu, a Nedeljković i Lečić (iz penala) za Bežaniju.

VOJVODINA: Janošević (Supić), Vulićević, Smiljanić (Pavlović), Frimpong (Karan), Trajković (Kovačević), Škuletić, Novaković (Ilić), Ađuru, Ljubinković, Branković (Merebašvili), Jao (Abubakar).

BEŽANIJA: Puletić, Putinčanin, Brežančić, Đuričić, Stanovčić, Javičić, Dobrašinović, Nedeljković, Antelj, Živković, Lečić.

Igrali su još: Nonković, Ilić, Matović, Kostić, Radulović, Petrović, Skokna, Mirković, Jakovljević, Petrošević, Blagojević, Milić.