MEDIJA LIGA: "Krompir" pored imena MONDA

Novi poraz MONDA u Medija ligi. Žal što nismo dali gol i tako nastavili seriju.

MEDIJA LIGA: "Krompir" pored imena MONDA Izvor: MONDO

Serija teških mečeva i raspored kakav ni Barselona ne bi izdržala, za MONDO je danas završena. Od Partizana poraz 1:7, od Zvezde poraz 1:7 i danas od ekipe TV Vojvodina 0:4.

Od starta takmičenja uspjevali smo da na svakoj utakmici damo bar po jedan gol, a protiv Tanjuga, što nam je i jedina pobjeda, čak tri!

Uz opstanak u Medija ligi, što nam je prioritet u debitantskoj sezoni, cilj nam bio i da na kraju svakog meča pored imena naše ekipe ne stoji "krompir". Do sada smo uspjevali. Do danas...

MONDO - TV Vojvodina 0:4 (0:1) u Honda Zlatnoj ligi (Medija grupa) u "Posko areni" na Carevoj ćupriji.

A moglo je da bude drugačije. Kod 0:0 imali smo dve kolosalne šanse, a prvi gol smo primili bukvalno u posljednjim sekundama prvog dijela. I u nekim ranijim utakmicama golove smo primali na isteku poluvremena, što je očigledno pokazatelj da nam koncetracija pada u tim trenucima.

Tek što je počelo drugo poluvrijeme - paf! Primili smo i drugi gol, a potom nova šansa za našu ekipu koja je otišla u nepovrat. Kako to obično biva u fudbalu, za propuštene prilike brzo stigne kazna. Primili smo treći, potom i četvrti gol...

Treba istaći da su momci koji su danas ponosno nosili narandžasti dres MONDA dali sve od sebe. Bili su bukvalno osakaćeni, jer pola tima nije došlo na megdan. Samo jedna rezerva na našoj klupi i jasno je da u ovom meču, protiv kvalitetne Vojvodine, nismo imali šta da tražimo.