Reprezentativac Bosne i Hercegovine Senad Lulić postigao je treći gol u dresu Lacija u remiju sa Udinezeom (2:2) u 16. kolu Serije A.
"Definitvno je lijep osjećaj postići gol na ‘Olimpiku’. Sretan sam zbog moje dobre igre, ali to nije toliko važno. Važnije je da ekipa igra dobro", rekao je Lulić italijanskim medijima poslije meča.
Prema njegovim riječima, bitno je što Lacio nije poražen od crno-bijelih iz Udina, ali…
"Dobro smo igrali i žao mi je što smo izgubili dva boda. Oni su nam dali dva gola iz dva napada. Poslije 2:1 imali smo velike šanse, ali nismo uspjeli da riješimo utakmicu. Moramo da gledamo naprijed i u srijedu da pobijedimo Kjevo kako bi zaključili ovu godinu s trijumfom. Liga je duga i želimo se boriti do kraja. Vjerujemo da možemo puno postići", zaključio je Lulić.
Defanzivni vezista je u karijeri još igrao za švajcarske klubove Belinconu, Grashoper i Jang Bojs, odakle je ovog ljeta i stigao u tabor nebesko-plavih iz Rima. U reprezentativnom dresu upisao je 13 nastupa.
(MONDO)