• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Željezničar se u jednom danu rastao sa petoricom fudbalera

Autor Haris Krhalić

Čistka na Grbavici

 grbavica Izvor: Adem Catic / FKZ.ba/www.fkzeljeznicar.ba

Fudbalski klub Željezničar danas se zahvalio petorici fudbalera koji naredne godine neće nositi plavi dres. Jasno je da će tim sa Grbavice u naredno sezonu ući u dosta izmjenjenom igračkim kadrom.

Iz kluba su potvrdili kako Stefan Radinović, Nemanja Cavnić, Stipo Marković, Martin Mirčevski i Antonio Trogrančić naredne sezone neće biti dio tima, te su im se zahvalili nakon isteka ugovora.

Radinović je stigao u januaru 2024. godine, a u dresu "plavih" odigrao je 28 utakmica, od toga 16 ove sezone. Cavnić je stigao u istom prelaznom roku. Igrao je na 32 utakmice, 18 ove sezone.

Marković i Mirčevski su stigli na ljeto 2024. godine. Stipo je odigrao 29, a Mirčevski 18 utakmica. Trogrančić je potpisao u toku proljetnog dijela, ali se ubrzo povrijedio i nije ubilježio nastup.

Možda će vas zanimati

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC