Trener crveno-bijelih otkrio kada će računati na najveću zvijezdu svog tima.
Crvena zvezda je deklasirala OFK Beograd 7:1 u utakmici koju je obilježio i dolazak Marka Arnautovića na "Marakanu", gdje su ga dočekali navijači i posvetili mu koreografiju.
Austrijski reprezentativac nije bio dovoljno spreman da zaigra protiv "romantičara", ali bi trebalo očekivati da bude u timu u utorak, na utakmici protiv Linkolna sa Gibraltara u 2. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.
To je nakon izlaska iz svlačionice novinarima otkrio trener Vladan Milojević.
"Dolazi iz pauze, naporne sezone, trebalo bi biti pažljiv, polako ga spremamo, da vidimo... Iskusan je igrač i najbolje poznaje svoje tijelo, vidjećemo, ali očekujem da već u utakmici protiv Linkolna bude sa nama".
"Igrač svjetske klase"
Bio je Milojević upitan i za utiske poslije prvih treninga sa Markom Arnautovićem.
"Došao je igrač koji će nam donijeti kvalitet. Pričamo o igraču svjetske klase. Došao je da nam pomogne i pomoći će nam sigurno. Samo je potrebno da se polako uklopi sa saigračima, upozna, ali veliki je saigrač i drago mi je da će donijeti profesionalizam koji će značiti našim mladim igračima".
U napadu je protiv OFK Beograda ponovo bio istaknut Bruno Duarte, koji je bio strijelac u svim takmičarskim mečevima ove sezone.
"To mu je radno mjesto, da daje golove. Nesporno jako kvalitetan i dobar igrač. Imamo jako dobru plejadu dobrih igrača, polako čekamo i Šerifa da dođe, poslije povrede je danas dobio minute i očekujemo da svi budu u top formi".
"Šta više da kažem o Saletu?"
Desetka Crvene zvezde Aleksandar Katai dala je dva gola za 10 minuta.
"Ne znam šta bi trebalo više da kažem za Saleta, a da ne budem dosadan. Lider je, mnogo znači za svlačionicu, tim, klub i taj suvi kvalitet je nešto nevjerovatno", kazao je Milojević.
Analizirao je i igru krilnog napadača Milsona.
"Milson ne odustaje, trudi se i rekao sam mu da se opusti, igra, daje maksimum i on dijete stvarno daje sve od sebe. Nije lako kada sve vrijeme igrate na jednoj strani na kojoj ste naučili, ali kvalitetan je i očekujem od njega bolje partije", dodao je Milojević.
Bonus video:
(MONDO)