• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

Tošić ubuduće štoper

Povratnik u Crvenu zvezdu sa šestomjesečne pozajmice španskom Betisu Duško Tošić izjavio je danas da će u drugom dijelu sezone definitivno igrati na poziciji štopera.

"Često sam u prethodnom periodu u Zvezdi lutao od štopera do beka, ali sada je sve jasno. Biću štoper. Preostaje mi da se maksimalno skoncentrišem, jer neće biti više ofanzivne i defanzivne igre, već samo odbrana", rekao je Tošić za klupski sajt.

On je otkrio da su mu mnogi stručnjaci i ranije predlagali prelazak na štopersku poziciju.

"Zvezdin štoper ima posla 90 minuta samo na utakmicama protiv Partizana i Vojvodine. Na svim ostalim mečevima igramo ofanzivno i na protivničkoj polovini. Želim da budem taj koji će da nosi odbranu crveno-bijelih", rekao je Tošić.

Standardni prvotimac Miloš Dimitrijević ne krije da ove zimske pripreme mnogo lakše podnosi od ljetnih, kad je tek stigao na Marakanu.

"U Zvezdu sam stigao poslije šest mjeseci neigranja u Kjevu i zaista mi je bilo teško da se vratim u ritam. Sada je mnogo lakše, jer je iza mene polusezona igranja. Radimo odlično, promijenio se i kondicioni trener, pa je i sistem drugačiji. Fizički se osjećamo odlično, a sada je na redu uigravanje", zaključio je Dimitrijević.

(Tanjug)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC