ZVEZDA: Ožegović "začinio" žurku u Pireju

Beogradski crveno-bijeli uveličali proslavu duple krune "braće" iz Pireja, koja su ih u prijateljskom meču savladala - 2:1.

ZVEZDA: Ožegović "začinio" žurku u Pireju Izvor: MONDO

Ko će da uveliča proslavu ako ne braća?! Zato su beogradski crveno-bijeli gostovali u Pireju.

U Olimpijakosu je vrijeme slavlja, osvojena je "dupla kruna", odnosno 39. titula prvaka Grčke i 25. Kup. Žurka je održana u srijedu uveče na Karaiskakisu, koji je cio bio u crveno-bijelom.

Navijači "bratskih klubova" su zajedno pjevali, dok su ih na terenu zabavljali igrači. U prijateljskoj utakmici Olimpijakos je bio bolji . 2:1 (2:0).

Pobjedu domaćinu donela je "južnomerička veza". Vođstvo mu je u 20. minutu donio Brazilac Diogo, a samo devet minuta kasnije na 2:0 je povisio Argentinac Arijel Ibagaza.

Da se "zvezdaši" ne vrate kući "praznih šaka" pobrinuo se mladi Ognjen Ožegović u 74. minutu, nedugo pošto je ušao u igru.

OLIMPIJAKOS PRVO POLUVRIJEME: - Daskalakis (od 31. Međeri), Maniatis, Melberg, Papadopulos, Modesto, Orbaiz, Ibagaza, Miralas, Kazim-Ričards, Monje, Diogo.

DRUGO POLUVREME: Međeri (od 62. Kerol), Makun, Papacoglu, Poturidis, Torosidis, Fejsa, Fetfacidis, Fuster, Abdun, Holebas, Đebur.

CRVENA ZVEZDA: Bajković (od 46. Vesić) - Vešović, Mihajlović (od 64. Krneta), Tošić (od 83. Maksimović), Petković (od 83. Mladenović) - Milivojević - Kadu, Pašeko (od 57. Đuričković), Perović (od 64. Asamoa) - Mirić (od 64. Stojković), Milunović (od 57. Ožegović).

(MONDO, foto zvanični sajt Olimpijakosa)