• Izdanje: Potvrdi
Čitaoci reporteri

ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne smije biti više od 25 MB.

Poruka uspješno poslata

Hvala što ste poslali vijest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

SMEDEREVO: Nepoželjan Bogdanović

Bivšem direktoru Smedereva, zabranjen ulazak na stadion "oklopnika".

Najavio je Goran Bogdanović da će objasniti javnosti zašto više ne obavlja funkciju direktora smederevskog superligaša. Namjeravao je da to učini na stadionu u službenim prostorijama kluba, ali mu to nije dozvoljeno.

U izjavi za Sport izrazio je razočaranje što je postao nepoželjan u klubu u kojem je dugo radio.

"Vršilac dužnosti predjsednika kluba, kome neću da pomenem ime, jer ono ne znači ništa u srpskom fudbalu, zabranio mi je da održim konferenciju za novinare na stadionu. Za njega sam „privatno lice“, mada sam o svojoj smjeni obaviješten samo preko medija, a sada sam na godišnjem odmoru i niko mi formalno nije uručio otkaz. Pitam se još da li će mi zabraniti da dolazim na utakmice kluba u kome sam ponikao i koji mi je omogućio da postignem ono što sam postigao u karijeri. Naravno, kupiću sezonsku kartu, pa da vidimo", ogorčen je Bogdanović.

Bogdanović je nedavno smijenjen sa funkcije direktora Smedereva, a na njegovo mjesto postavljen je Aleksandar Pantić, dosadašnji direktor omladinskog pogona.

(MONDO)

Komentari 0

Komentar je uspješno poslat.

Vaš komentar je proslijeđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspjelo.

Nevalidna CAPTCHA

NAJNOVIJE

Kolumna - Nebojša Šatara

Navijači

FK BORAC

RK BORAC