PREMIJER: Ne prija im 1. januar!

Vest Bromvič Albion još jednom izgubio prvu utakmicu engleskog prvenstva u Novoj godini i to kao domaćin.

PREMIJER: Ne prija im 1. januar!  Izvor: MONDO

Fudbalerima Vest Bromviča ostaje samo da se nadaju da im sljedeće sezone neće pripasti čast da igraju 1. januara od 13.45 časova.

Prošle godine u tom terminu su izgubili od Evertona (0:1), a sada od Fulama - 1:2 (0:1), ponovo pred svojim navijačima.

Pogotke za goste iz Londona postigli su Dimitar Berbatov u 39. i Aleks Kačaniklić u 58. minutu, a izjednačio je Romelu Lukaku početkom drugog poluvremena.

Vest Bromu (33 boda) je to drugi uzastopni poraz, ali će ovaj tim zahvaljujući seriji odličnih rezultata tokom jeseni ostati na sedmoj poziciji i poslije 21. kola.

Fulam je iz prethodna četiri meča osvojio samo jedan bod, pa mu je novogodišnja "trojka" bila preko potrebna da se odvoji od opasne zone. Četa Martina Jola uvećala je svoj konto na 24 boda, dok Sautempton kao prvi u zoni ispadanja ima 17 i dvije utakmice manje.

(MONDO, foto: Beta/AP)