Siti izgubio Aguera na mjesec dana?

Ako ste simpatizer Mančester Sitija ili imate Serhija Aguera u svom "Fantasy" timu, ova vijest neće vam se dopasti.

Siti izgubio Aguera na mjesec dana? Izvor: MONDO

Omaleni Argentinac mogao bi da odsustvuje sa terena narednih mjesec dana poslije povrede zadnje lože koju je zadobio izvodeći penal u pobjedi "građana" nad Stoukom od 3:0. "Kun" je u 74. minutu postavio konačan rezultat sa bijele tačke, ali izgleda da ga je taj pogodak, osmi u prvenstvu, a deseti u sezoni, skupo koštao.

Samo koji minut poslije gola/povrede, menadžer Sitija Roberto Manćini morao je da povuče s terena Aguera (24) i ubaci Karlosa Teveza.

To će Manćinija tokom januara ostaviti sa Edinom Džekom i Tevezom na raspolaganju, s tim što se od bolesti oporavlja kontroverzni Mario Baloteli, igrač koji u fudbalu može sve, ali često to ne želi.

Tokom januara, Siti igra protiv Arsenala i Kvins Park Rendžersa u gostima i Fulama kod kuće, kada su mečevi u Premijer ligi u pitanju, odnosno Votforda u FA kupu.

(MONDO, foto: Beta/AP)