PREMIJER: Nesrećni čovjek Džon Volters

Čelsi pobijedio Stouk na gostovanju 4:0, dva autogola napadača domaćih Voltersa.

PREMIJER: Nesrećni čovjek Džon Volters Izvor: MONDO

Čovjek na slici zove se Džonatan Volters. Igra za Stouk i napadač je. Danas je postigao dva gola u meču protiv Čelsija. Ali, u sopstvenu mrežu!

I da ovaj dan bude još crnji za njega, u posljednjim trenucima meča šutirao je penal za Stouk i... pogađate, promašio je! Kakav košmar za tog momka.

Stouk - Čelsi 0:4.

"Plavci" su se vratili na treću poziciju, zahvaljujući, uslovno rečeno, kiksu Totenhema protiv "fenjeraša" Kvins Park Rendžersa. U londonskom duelu bilo je 0:0.

Čelsi je imao mnogo sreće u meču protiv Stouka. Volters sigurno neće moći normalno da spava neko vrijeme, jer je donio gostima iz Londona solidnu prednost od 2:0 sopstvenim nespretnim intervencijama. Potom je Frenk Lampard, za koga se priča da neće produžiti ugovor koji mu ističe na ljeto, bio precizan sa penala, a sudbinu Stouka zapečatio je Eden Azar.

Davljenik Reding gubio je 0:2 od Vest Bromviča do 82. minuta, ali je napravio fenomenalan preokret u posljednjih 10 minuta. Od 82. do 90. minuta tri gola Redinga, a meč viner bio je Pavel Pogrebnjak.

Inače, oba gola za Vest Bromvič dao je Romel Lukaku, koji igrao kao pozajmljen igrač Čelsija. Hm, ako Fernando Tores i dalje bude promašivao...

Ova pobjeda dovela je Reding na samo tri boda od zone spasa. Reding ima 16 bodova, a tri više Aston Vila i Vigan. Ni Njukasl nije miran. Crno-bijeli imaju samo 21 bod i igraju vrlo loše u posljednje vrijeme. U subotu su osvojili bod na gostovanju Noriču.

Svonsi odolio u Liverpulu protiv Evertona. Svonsi nikada, ni u jednom takmičenju, nije pobijedio Everton, ali mu je ovaj bod sasvim lijep rezultat.